"Znajdź w sobie pasję, potem zacznij na niej zarabiać, a już nigdy nie będziesz musiał pracować"


Tomasz Basta, z urodzenia sądeczanin. Rocznik 1968.

Fotografia to największa z wielu pasji mojego życia.

Zdjęcia robię "od zawsze" najpierw był to aparat DRUCH, potem liczne ZENITY.

W końcu zdecydowałem się na finansowanie firmy CANON (przez zakup ich sprzętu), i tak już zostało do dziś. Teraz są to dwie lustrzanki: analogowa i cyfrowa, lampy oraz pokaźna "szklarnia" czyli zestaw obiektywów, a także cała masa mniej lub bardziej użytecznych drobiazgów.

Gdy jakiś czas temu po raz pierwszy zaproponowano mi pieniądze za zrobione zdjęcie, pomyślałem, że fotografia to jest to, co chcę w życiu robić.

Moje obecne poczynania w dziedzinie fotografii to własna działalność gospodarcza (wystawiam faktury VAT). Na co dzień współpracuję z jednym z największych dzienników w Małopolsce. Swoje zdjęcia sprzedaję także poprzez wyspecjalizowane serwisy internetowe dla fotografów. Jestem członkiem Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego, z powodzeniem biorę udział w licznych konkursach i wystawach.

Obsługuję imprezy firmowe (targi, konferencje, pokazy) i uroczystości rodzinne (chrzciny, komunie, wesela), wykonuję sesje plenerowe oraz reklamowe. Zdjęcia dostarczam w formie elektronicznej (płyta CD lub DVD) a także w postaci tradycyjnych odbitek, w specjalnie dobranym do okazji albumie.

Wierzę, że "zdjęcie życia" jest ciągle przede mną, i to daje mi motywację do ciągłego doskonalenia warsztatu. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie, unikam sztampy i masówki. Decydując się na moje usługi możecie być pewni, że dołożę wszelkich starań, by efekt końcowy był wspaniałą pamiątką na całe życie.

Ponieważ obraz mówi więcej niż tysiąc słów, zapraszam do obejrzenia kilku moich prac.

Tomasz Basta

Tomasz Basta - Fotograf Ślubny, Weselny, Uroczystości, Imprez okolicznościowych, Komunii - Nowy Sącz
Copyright & © 2007-2017 | www.fotograftomaszbasta.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone